רעיונות לשיפוץ ועיצוב הדירה

הדירה שלנו היא המקום בו אנו שוהים זמן ניכר מחיינו. הבית מהווה את המקום הבטוח שלנו, המקום אליו אנו מחכים לחזור בזמן שאנו מסתובבים בחוץ במהלך העבודה. הבית נחשב לחלון הראווה של האישיות שלנו. בבית אנו משקיעים זמן, מחשבה ולא מעט משאבים כלכליים. לעיתים מגיע הרגע בו אנו מרגישים שאנו מעוניינים לעשות לבית מתיחת פנים, לשדרג ולשפר את הנראות שלו על מנת לאפשר לנו להתחבר אליו יותר ולהרגיש שוב כי הבית הזה הוא חלק מאתנו. 

רעיונות לשיפוץ ועיצוב הדירה – בואו נתחיל

רעיון מס׳ 1 לעיצוב הדירה


אחד הדברים המשמעותיים ביותר בנוגע לנראות הדירה הינו הצבע שלה. דירה שלא נצבעה זמן רב יוצרת רושם מוזנח ומיושן. לא פעם הקירות סופגים כתמים, סדקים ולעיתים אף התפוררות קלה. כל אלה נראים היטב כאשר הדירה אינה צבועה היטב. חשוב להקפיד על צביעה של הדירה אחת לכמה שנים. ניתן לצבוע את הדירה בכמה צבעים ולגוון את הצבעים בין החדרים. זה נותן לכל חדר את הייחודיות והאמירה משלו ומשפר מאוד את הנראות הכללית של הבית


 
 
 
 

רעיון מספר 2 לעיצוב הדירה


מרכיב משמעותי נוסף בנראות הדירה הינו תאורת הדירה. תאורת הדירה משפיעה באופן הישיר על ההרגשה של השוהים בדירה. צבע תאורה שאינו תואם, זריקת אור חזקה מדי או לחילופין חלשה מדי פוגעת מאוד בחוויית המגורים. חשוב מאוד למצוא את סוג התאורה המתאים ביותר לצרכי הדיירים בבית. בו בעת חשוב למצוא את סגנון התאורה ועיצוב התאורה המתאים ביותר לדיירי הבית.

רעיון מספר 3 לעיצוב הדירה 

מרכיב משמעותי נוסף הקשור לעיצוב הדירה הינו באקססוריז המתווספים לדירה. ניתן להוסיף לדירה קישוטים שונים המשנים לגמרי את נראותה. למשל, הוספת תמונות בגדלים שונים במקומות שונים בבית, כאשר ניתן לכוון תאורה רכה על התמונות, מה שמוסיף נופך נוסף למראה שלהן. ניתן למקם על מסגרות החלון חפצי נוי קטנים ויציבים, למשל חפצי מזכרות מכל מיני מקומות בעולם. מבט על החפצים מזכיר את החוויה, מה שיתרום לשיפור מתמיד של ההרגשה.

אלו היו מספר רעיונות לשיפוץ ועיצוב הדירה


מעוניינים לשמוע עוד? מחפשים מעצבת פנים בצפון? מעצבת בצפון? עדי זילברברג מעצבת פנים בצפון בעלת ניסיון רב בעיצוב פנים בצפון תאפשר לכם לממש את החלום ולשנות לחלוטין את נראות הדירה

Call Now Button