קצת עליי

נעים מאוד

אני עדי,

אמא לנעמי ותמר ונשואה לטל. מתגוררת ביקנעם עיר הולדתי ואוהבת להיות במחיצתם של משפחה וחברים….

אחרי שסיימתי את התואר הראשון בסוציולוגיה ארגונית, הבנתי שאני לא רוצה לעבוד בתחום.
וכך התחיל מסע חדש בחיפוש העצמי. מצאתי את עצמי חוזרת לעבוד בחנות בגדים שהתגלתה כמקום השראה עבורי ועבור עוד נשים יפות וטובות. תקופה של העצמה נשית שבה למעשה מצאתי את כל רצונותיי. כל שנותר הוא רק למצוא את המקום שאליו אתחבר ובו ארצה להתחיל את המסע החדש.

וכך היה, נשואה+ תינוקת בת שנה נרשמתי ללימודי עיצוב פנים בוויצו חיפה והרגשתי שהגעתי הביתה… כאחת שלא אוהבת מסגרות, מצאתי את עצמי במסגרת ללא מסגרת, הרבה חופש פעולה, עפה על כנפי הדמיון ובעיקר נהנת מכל דקה..

סיימתי ללמוד וקפצתי למים. פתחתי את משרדי (Adi Zilberberg Interior Design from A to Z) ב-2012 ופועלת בו עד היום כמשרד בוטיק עבור לקוחותיי המיוחדים. מאותו הרגע ועד היום אני מרגישה שאני לא עובדת יום אחד בחיי. כל יום אינו דומה לאחר, אני מלאת עניין, סיפוק וצמאה ללמידה חדשה והתפתחות.

מאמינה מאוד שעיצוב נכון מתחיל ראשית כל מהקשבה, הפנמה ומזיהוי נכון של רצונותיו של הלקוח. בנוסף מאוד מאמינה שמעצב טוב צריך להיות בעל שלוש תכונות דומיננטיות שמנחות אותו בכל פרויקט ופרויקט:

אינטליגנציה רגשית, ראייה מרחבית רחבה, גמישות ויצירתיות
 

כאשר מעצב ניחן בשלושת התכונות הללו גם השמיים אינם הגבול עבורו. היכולת להתאים את עצמו לכל לקוח ולכל פרויקט, מחדד את החשיבה ליצירת פתרונות יצירתיים וחדשניים. היכולת לראות את התמונה השלמה עד לפרט האחרון עוזרת לגבש שפה עיצובית כבר מתחילת הפרויקט ואף ליצור את הפריטים הייחודים עבור החלל והלקוח.

שלושה מושגים מנחים את משרדי: נקי – אישי- יצירתי שמתוכם מתחילה השפה העיצובית לכל פרויקט.

נקי- עיצוב ללא מניירות, ביטוי רב לחומרים בחלל וניקיון צורני.
אישי- התאמת העיצוב לדרישות הלקוח בין אם זהו פרויקט פרטי או מסחרי. התחשבות בטעמם האישי ובצרכיהם העיקריים.
יצירתי- רק תתנו לי לעוף…

תהליכי העבודה

אז איך מתחילים? כמו שציינתי אני מאמינה שמעצב/ת טוב/ה יודע/ת להתחבר ולהזהות את הצרכים של הלקוחות שלה (אינטלגנציה רגשית- אחת התכונות החשובות ביותר). עוד לפני הכל אנחנו בודקים כימיה. כן כימיה… למה אתה שואלים? כי אנחנו יוצאים למסע לא מבוטל, תהליך של תקופת זמן בין חצי שנה לפרויקט שיפוץ ועד שנתיים לבניה של בית חדש בין אם זוהי דירת קבלן, בית פרטי או כל תהליך שיכול להתעכב..

אז חשובה לנו ההתאמה, שנדע להיות כנים ואמיתיים אחד עם השני, שנדע להתמודד עם דעות חלוקות ועם סיטואציות שאין לנו שליטה עליהן… כי אנשים עובדים עם אנשים… ואני כאחת שמאמינה בשיתופי פעולה בין אנשי מקצוע יודעת שחיבור נכון מוביל לתוצאות נפלאות.

מתקדמים… יושבים לפגישה ראשונה, אתם מדברים ואני מקשיבה, אני שואלת שאלות ואתם עונים…
קדימה, התחלתי לעבוד על הסקיצות עבור הפרויקט ואתם בנתיים הכנתם תיקייה עם תמונות השראה שאהבתם..
נפגשנו שוב, לנתח את הסקיצות לפי ראות עיניי ולפי ראות עינכם, אמרתי כבר שאנחנו עובדים ביחד, לא?

אהבתם????? ממשיכים להדמיה תלת מימדית, כמובן רק אם תבחרו בכך..

ומה קורה אם לא אהבתם את ההדמיה? יוצאים לסיבוב חנויות רק לאחר שוידאתי שהשארתם את הארנק בבית, כי אנחנו הולכים לבדוק את טעמכם האישי… תתכוננו ליום כיפי ומהנה..
שוב אהבתם? התחלנו להוציא את כל התוכניות לביצוע: הריסה, בנייה, חשמל, אינסטלציה, נגרות, מטבח, תאורה, הנמכות, וכו מה שמתבקש לביצוע הפרויקט.. ובמקביל מתחילים את סיבוב הרכישות…

זהו כל שנשאר הוא לבחור את האנשי המקצוע שילוו אותנו בפרויקט ולצאת לדרך..

איך אנחנו בוחרים את אנשי המקצוע שלנו? כמובן שיש לי ספקים ואנשי מקצוע שאני תמיד אשמח להמליץ עליהם ולעבוד איתם בכל פרויקט ופרויקט כי אז אני יכולה לישון בשקט ואתם יכולים להיות רגועים. אבל אני אף פעם לא מגבילה ומזמינה אתכם לקחת עוד להצעות מחיר מקבילות מספקים חדשים אבל תזכרו שתמיד נלך לבדוק את העבודה שלהם בפרויקטים שביצעו וכמובן שנבדוק שההמלצות עליהם מגיעות רק מתוך ניסיון אישי….

יצאנו לדרך, הפתעות בהמשך….
אשמח שתצטרפו אלי ולצוות המשרד, להיות חלק מקהל לקוחותינו ולהנות מעיצוב מותאם אישית וליווי צמוד.

Call Now Button