עיצוב מסחרי

חשיבות העיצוב המסחרי

כאשר אנו נכנסים לחנות לקנות מוצר מסויים או לסופר-מרקט בכדי לקנות מצרכי מזון, אנחנו בדרך כלל נחפש את המוצר באופן אוטומטי וניגש ישר למקום בו נמצא המוצר. לכל מיקום של מוצר בחנות או באולם תצוגה יש רעיון העומד מאחוריו. אנשי המקצוע העוסקים בטכניקות עיצוב חנויות ואולמות תצוגה הם מעצבי הפנים. מעצבי הפנים בתחום העסקי והמסחרי ידעו את המיקום המתאים לכל מוצר או מיקום של פרסום בכל בית עסק. שיווק ומיתוג בית העסק קשור באופן ישיר לעיצוב הפיזי שלו. מעבר להרגשה הנעימה בכניסה לחנות או בית עסק מסוים, יש חשיבות גם למטרות העסקיות של המקום ואותן ניתן ליישם בעיצוב מותאם אישית לצרכי העסק.

תכנון העיצוב המסחרי על-ידי מעצבת פנים
מעצבת פנים מכינה תוכנית לעיצוב החלל המסחרי בהתאם לתחום בו בית העסק מתמחה. לדוגמא, סוכנויות רכב המחזיקות אולם תצוגה מעוצבות בדרך המושכת ביותר את הקהל המגיע לאולם. בסופר מרקטים לעומת זאת, המיקומים של המוצרים הבסיסיים כגון לחם, חלב וביצים יהיו ברוב המקרים בקצה החנות, וזאת על מנת לגרום ללקוח לעבור בין כמה שיותר מדפי מוצרים המסודרים בחנות. ישנן שיטות רבות לעיצוב מבנים מסחריים במטרה לשפר את השירות ללקוח, את הגישה למוצרים ואת המיתוג של בית העסק.

עיצוב פנים לעסקים – איך מתחילים?

כאשר מגיעים לתכנן עיצוב פנים לבית פרטי או לדירה, התכנון צריך להיות ממוקד לצרכים של בעלי הבית. התאמה אישית לבני המשפחה החיים בבית מתבצעת בכל חדר או חלל בבית. עיצוב חדר האמבטיה מותאם לשימוש היום יומי כולל התאמה לילדים קטנים במידה ונדרש מבעלי הבית. בחדר המטבח גם כן ניתנת תשומת לב רבה לצרכים של בעלי הבית ולדרך ההתנהלות שלהם במטבח במהלך השבוע ובסופי שבוע.

להזמנת תוכנית עיצוב מסחרי מקצועי, אתם יכולים לפנות למשרדה של  עדי זילברברג מעצבת פנים ולתאם פגישה בבית העסק שלכם. ברגע שבחרתם בשירות המקצועי של מעצבת הפנים עדי זילברברג, תהיו סמוכים ובטוחים שתקבלו את העיצוב המתאים ביותר והיפה ביותר לבית העסק שלכם.

מעוניינים בעיצוב חנות בגדים? לחצו על הלינק

אדריכלות משרדים

מאמרים נוספים

עיצוב מסחרי

בכדי שתוכלו לבצע עיצוב מחדש של בית העסק שלכם או לעצב עסק אשר נפתח זה עתה, מעצבת הפנים עדי זילברברג תתכנן עבורכם את העיצוב המסחרי המתאים ביותר לתחום בו את עוסקים.

שיפוץ בתים

כאשר אנו מתכננים שיפוץ לבית, אנחנו מעוניינים לעשות זאת בצורה הטובה ביותר שתשרת את כל בני המשפחה בבית. אז איך עושים זאת נכון?

תכנון ועיצוב המשרד הפרטי

בעלי מקצועות חופשיים כגון עורכי דין ורואי חשבון, נמצאים במשרד הפרטי שלהם רוב שעות היום. חלקם אף מארחים לקוחות במהלך השבוע במשרד כחלק משגרת עבודה קבועה.

עיצוב בהתאמה אישית

לבית או למשרד, לעיתים אנחנו מוצאים את עצמנו בוחרים עיצוב מסוים מתוך ברירת מחדל. היום, עם שיטות העיצוב המתקדמות הקיימות בתחום עיצוב הפנים, ניתן להגיע לעיצוב בהתאמה אישית עבור כל אחד ואחד.
Call Now Button