מעצבת פנים

מעצבת פנים עם עיצוב נקי ויצירתי 

עיצוב פנים הפך למקצוע מבוקש ואפילו יוקרתי. מבוקש גם ע”י המעצבים עצמם שעומדים בתור ללימודים וגם עבור הלקוחות הפוטנציאלים. פעם אני מוכרח לומר, זה לא היה כך. מי שמע לפני לא הרבה זמן על מעצבי פנים או מעצבות פנים? האדריכל בנה את הבלוק או את בניין הקומות או את הבית והדיירים היו הולכים לחנות רהיטים כלשהי, קונים רהיטים, מתקשרים עם חברת מטבחים וקונים מטבח, קונים מספר שטיחים, מספר תמונות, פינת אוכל ונגמר הסיפור. אותו דבר בתחום המשרדים והמלונות. 
 

כמו הרבה דברים בחיינו, גם כאן קרה שינוי גדול. תחום האסטטיקה במובן הרחב של המילה עבר שינוי והפך לתחום מרכזי בחיינו. גם אם מדובר בגופינו וגם אם מדובר על ביתנו. בעידן השפע אנחנו רוצים את הטוב והיפה ביותר. בית חלומותינו צריך להיות בית חלומותינו במלוא מובן המילה ואנחנו נשקיע הרבה כסף בכדי להפכו לכזה. 

בסדר גמור. כך צריך להיות. כל אחד שם דגש ומשאבים על הדברים החשובים לו. ובהחלט, לחזור לבית מעוצב מרגיש אחרת מאשר לחזור לבית שלא הושקעה בו מחשבה עיצובית כלל. אז אם אתם קוראים מאמר זה, אתם בטח נמצאים בתהליך בנייה, או במחשבות על הנושא. 

אם כך, אתם צריכים עזרה וייעוץ ראשוני שייסדר לכם את המחשבות בראש. ואין כמו מעצבת פנים מעולה בכדי להעניק לכם ייעוץ ראשוני לא מחייב זה. הכירו את משרד עדי זילברברג מעצבת פנים. עדי זילברברג, בעלת המשרד היא מעצבת פנים ששמה כבר הולך לפניה כמה שנים.

 
מעצבת פנים

משרד עדי זילברברג מעצבת פנים ביצע מאות עיצובים לבתים פרטיים, מלונות ומשרדים בהצלחה רבה ואם תיכנסו לאתר המשרד, תוכלו לטעום חלק מהם. עדי זילברברג היא מעצבת פנים מקצועית ביותר, מעצבת פנים וילות, מעצבת בתים ומעצבת דירות יוקרה. אפשר לומר באחריות שאם הגעתם למשרד עדי זילברברג מעצבת פנים אתם ביידים הכי טובות שיש. עדי תהיה עבורכם מעצבת פנים וילות, היא תהיה עבורכם מעצבת בתים והיא תהיה עבורכם מעצבת דירות יוקרה. ואני לא מזכיר את התחום העסקי ואת נושא בתי המלון והצימרים. 

כנסו לאתר המשרד, התרשמו, הרימו טלפון וקבעו פגישה ללא התחייבות. לא תפסידו כלום ותוכלו להרוויח בגדול. בהצלחה.  

מאמרים נוספים

עיצוב מסחרי

בכדי שתוכלו לבצע עיצוב מחדש של בית העסק שלכם או לעצב עסק אשר נפתח זה עתה, מעצבת הפנים עדי זילברברג תתכנן עבורכם את העיצוב המסחרי המתאים ביותר לתחום בו את עוסקים.

שיפוץ בתים

כאשר אנו מתכננים שיפוץ לבית, אנחנו מעוניינים לעשות זאת בצורה הטובה ביותר שתשרת את כל בני המשפחה בבית. אז איך עושים זאת נכון?

תכנון ועיצוב המשרד הפרטי

בעלי מקצועות חופשיים כגון עורכי דין ורואי חשבון, נמצאים במשרד הפרטי שלהם רוב שעות היום. חלקם אף מארחים לקוחות במהלך השבוע במשרד כחלק משגרת עבודה קבועה.

עיצוב בהתאמה אישית

לבית או למשרד, לעיתים אנחנו מוצאים את עצמנו בוחרים עיצוב מסוים מתוך ברירת מחדל. היום, עם שיטות העיצוב המתקדמות הקיימות בתחום עיצוב הפנים, ניתן להגיע לעיצוב בהתאמה אישית עבור כל אחד ואחד.
Call Now Button