מעצבת פנים למשרדים

אם חשבתם שעיצוב פנים בא לביטוי רק כאשר מדובר על בתים או דירות אז טעיתם. יותר יותר בעלי משרדים פונים למעצבי פנים ואדריכלים לטובת שירותי אדריכלות ועיצוב פנים עבור המשרדים שלהם. כי הרי מי מאיתנו לא נכנס לאותם משרדים מודרניים, גם בחברות ההייטק אבל גם במשרדים אחרים והתרשם עמוקות מהיופי, הנוחות, איכות הרהיטים, שימת הלב לפרטים הקטנים, לאור, לצל, לציורים והתמונות על הקירות, לדלתות, לחלונות וכל האווירה שמעניק אותו משרד למבקרים בו. הרי מה המטרה ובואו נהיה כנים, מטרת בעלי המשרד היא להרשים את המבקרים בו ולומר להם דרך עיצוב הפנים המרשים ש”איתנו, כדאי לכם לעשות עסקים” ולתת לכם את ההרגשה של לרצות לחזור. 

עיצוב פנים כמקצוע  

פעם, לא לפני הרבה זמן, הזמנת מעצבת פנים למשרדים היה משהו שרק משרדים מאד גדולים וחשובים היו חושבים עליו. היום כאמור מעצבת פנים למשרדים מוזמנת ליותר ויותר משרדים שחושבים בדיוק אותן מחשבות כפי שהן מתוארות בתחילת מאמר זה. אם אנחנו רוצים שהלקוחות יחזרו אלינו, אנחנו חייבים לעצב את המשרד שלנו באופן שהם יירצו לעשות זאת. באופן שהרושם הראשוני יהיה כזה שיישאר בראשם להרבה זמן. עדי זילברברג מעצבת פנים יודעת זאת היטב. אז אם אתם מחפשים מעצבת פנים למשרד או עיצוב פנים במשרדים שלכם, אז עדי זילברברג מעצבת פנים היא בהחלט אותה מעצבת פנים למשרדים שלכם שתהפוך לכם את התוכניות והחלומות שלכם למציאות.

אסור ל’חסוך’ על עיצוב פנים במשרדים  

אם תשאלו מעצבי פנים ואדריכלים לגבי הנושא הם יגידו לכם מיד שכמו שלעסקים אסור לחסוך בנושא פרסום ושיווק ברשתות, כך אסור לחסוך בתחום של עיצוב פנים ואדריכלות במשרדים. באותה מידה שאתם לא תצאו לדייט עם בן או בת הזוג שלכם בלבוש מרושל ומלוכלכים, כך גם לא תרצו שהמשרד שלכם ייראה כך.  כך שאם אתם מחפשים מעצבת פנים למשרד או מעצבת פנים למשרדים שלכם אתם מצטרפים לרשימה ארוכה מכובדת של בעלי משרדים שעושים זאת. אך אם לא תעשו זאת, אתם עלולים להישאר מאחור ולקוחות פוטנציאליים יצביעו ברגליהם לכיוון משרדים של המתחרים שהם יותר מעוצבים ויותר מרשימים. 

צרו קשר 

צרו קשר עם עדי זילברברג מעצבת פנים בצפון על מנת שביחד תהפכו את המשרד שלכם מחלום עיצובי למציאות יומיומית. 

מאמרים נוספים

עיצוב מסחרי

בכדי שתוכלו לבצע עיצוב מחדש של בית העסק שלכם או לעצב עסק אשר נפתח זה עתה, מעצבת הפנים עדי זילברברג תתכנן עבורכם את העיצוב המסחרי המתאים ביותר לתחום בו את עוסקים.

שיפוץ בתים

כאשר אנו מתכננים שיפוץ לבית, אנחנו מעוניינים לעשות זאת בצורה הטובה ביותר שתשרת את כל בני המשפחה בבית. אז איך עושים זאת נכון?

תכנון ועיצוב המשרד הפרטי

בעלי מקצועות חופשיים כגון עורכי דין ורואי חשבון, נמצאים במשרד הפרטי שלהם רוב שעות היום. חלקם אף מארחים לקוחות במהלך השבוע במשרד כחלק משגרת עבודה קבועה.

עיצוב בהתאמה אישית

לבית או למשרד, לעיתים אנחנו מוצאים את עצמנו בוחרים עיצוב מסוים מתוך ברירת מחדל. היום, עם שיטות העיצוב המתקדמות הקיימות בתחום עיצוב הפנים, ניתן להגיע לעיצוב בהתאמה אישית עבור כל אחד ואחד.
Call Now Button