מעצבת פנים למגדלים

מעצבת פנים למגדלים הינו מקצוע ייחודי במינו אשר דורש התמחות בתחום, ניסיון, וידע מקצועי רחב ועשיר. כיום, אנו עדים כי בישראל ישנה מגמה הולכת ועולה של יותר ויותר מגדלי יוקרה. בהתאם לכך, הביקוש לשירותיה של מעצבת פנים למגדלים  הולך וגובר. חשוב לקחת בחשבון כי המלאכה של מעצבת פנים למגדלים  הינה מיוחדת במינה, רגישה ומורכבת, ולכן מומלץ לבחור אך ורק באשת מקצוע מנוסה, בעלת מוניטין וניסיון רב בתחום. 

מעצבת פנים מגדלים

שירותיה של מעצבת פנים מגדלים משלבים בתוכם את כל פתרונות התחזוקה, הניהול והעיצוב אשר נדרשים במגדלי יוקרה. מגדלים מסוג זה בדרך כלל כוללים מועדון דיירים, בריכת שחייה, חדר כושר ועוד מגוון מתקנים וחללים שונים אשר דורשים עיצוב ייחודי ומזמין. כאן בדיוק נכנס תפקידה של מעצבת הפנים, אשר המטרה העיקרית היא להעניק לכל חלל את הייחוד שלו, תוך התחשבות בכל הפרטים הקטנים ביותר. 

מעצבת פנים פנטהאוז

מעצבת פנים פנטהאוז חייבת בראש ובראשונה להחזיק בחשיבה יצירתית, מחוץ לקופסא. כאשר מדובר על עיצוב דירות פנטהאוז, השמיים הם הגבול, ויש צורך ביצירתיות, ושאיפה ליצור חלל מעוצב, יוקרתי ואלגנטי, כזה שיעניק אווירה מזמינה ונעימה. עדי זילברברג מעצבת פנים הינה בוגרת לימודי עיצוב בויצו חיפה, כאשר המשרד נוסד בשנת 2012 ומשמש כיום כמשרד בוטיק, מוביל בתחומו עבור קהל לקוחות רחב. האני מאמין של המשרד מלווה כל פרויקט ודוגל בראייה מרחבית, אינטליגנציה רגשית, יצירתיות וגמישות. כיום, המשרד גאה להעניק לכל לקוח את השירות האדיב, המקצועי והאישי ביותר, בין אם מדובר בפרויקט מסחרי או פרטי, תוך התחשבות מלאה בטעמו האישי של הלקוח ובצרכים המרכזיים שלו.

עיצוב בתי יוקרה

עיצוב בתי יוקרה מתאפיין קודם כל בחומרי הגלם האיכותיים, בעיצוב אלגנטי וקפדני, וכמובן במגוון רחב של אלמנטים יוקרתיים ומיוחדים במינם. 

מאמרים נוספים

עיצוב מסחרי

בכדי שתוכלו לבצע עיצוב מחדש של בית העסק שלכם או לעצב עסק אשר נפתח זה עתה, מעצבת הפנים עדי זילברברג תתכנן עבורכם את העיצוב המסחרי המתאים ביותר לתחום בו את עוסקים.

שיפוץ בתים

כאשר אנו מתכננים שיפוץ לבית, אנחנו מעוניינים לעשות זאת בצורה הטובה ביותר שתשרת את כל בני המשפחה בבית. אז איך עושים זאת נכון?

תכנון ועיצוב המשרד הפרטי

בעלי מקצועות חופשיים כגון עורכי דין ורואי חשבון, נמצאים במשרד הפרטי שלהם רוב שעות היום. חלקם אף מארחים לקוחות במהלך השבוע במשרד כחלק משגרת עבודה קבועה.

עיצוב בהתאמה אישית

לבית או למשרד, לעיתים אנחנו מוצאים את עצמנו בוחרים עיצוב מסוים מתוך ברירת מחדל. היום, עם שיטות העיצוב המתקדמות הקיימות בתחום עיצוב הפנים, ניתן להגיע לעיצוב בהתאמה אישית עבור כל אחד ואחד.
Call Now Button