מעצבות פנים

מעצבות פנים למגוון פרוייקטים

פעם, כשהייתי צעיר יותר, רציתי ללמוד עיצוב פנים. הנה אני מתוודה. זה נראה לי אז מעין מקצוע שכולם יכולים לעסוק בו. כזה לא קשה במיוחד ודורש רק יכולת אישית, משמעת וחוש אסטטי בסיסי ומשם ממשיכים. בסוף לא הלכתי לכיוון זה אלא בחרתי מקצוע אחר לחלוטין. 

בשנים עברו, עיצוב פנים לא היה מקצוע כל כך מבוקש כמו היום. אנשים בנו בתים סטנדרטיים, קבעו עם הנגר המקומי, קנו כמה תמונות ושטיח וזהו. לא היה קיים המבחר העצום והשפע שיש כיום והיכולות לעצב בתים, חדרי מלון, משרדים ועוד חללים מקירות לבנים לחללים מדהימים ביופים שנותנים הרגשה של בית, של משרד, של חדר מלון ובכלל, מקום שנעים וכיף להיות בו. 

כיום ניתן למצוא הרבה מאד מעצבות פנים במקצוע הזה. מתוך מעצבי פנים ואדריכלים ניתן למצוא בתחום עיצוב הפנים הרבה מעצבות פנים. גם בתוך אותה אוכלוסייה של מעצבי משרדים ומעצבי פנים. ולמה זה? אני חושב שלנשים יש את החושים המתאימים והנכונים ואת הרגישות ואת החוש האסטטי הנדרשים למקצוע זה. קחו לדוגמה את משרד עדי זילברברג מעצבת פנים. משרד הפועל כבר כ 8 שנים ואם תיק עבודות עשיר מאד. 

אם אתם לפני בניית בית, משרד, בית מלון, צימר או כל מקום שבו צריכים אחרי לחיות או לעבוד אנשים אתם צריכים לחפש מיד מעצבי משרדים או מעצבי פנים או מעצבי פנים ואדריכלים. ואם אתם עושים זאת אני בהחלט ממליץ לכם על משרד עדי זילברברג מעצבת פנים. גם אם לא תמצאו את כל החוכמה ואת כל התשובות במשרד זה, מאד חשוב שתצרו קשר ותכירו מהיום הראשון. גם כאמור אם לא תידרשו לשירותיו מההתחלה, שיתוף הפעולה בין בעלי המקצוע של אדריכלות לעיצוב פנים חשוב אני חושב מהיום הראשון. 

אז עוד פעם. מעצבות פנים עדיפות לדעתי על מעצבי פנים. בעולם של פוליטקלי קורקט אולי אסור לומר את זה אבל אם תשאלו אותי עם מי כדאי לחתום על הסכם עבור עיצוב פנים, אני אישית הייתי מחפש מעצבות פנים ולא מעצבי פנים. את זה מותר לי לכתוב. 

לסיכום – צרו קשר עם משרד עדי זילברברג מעצבת פנים והמשיכו משם. אני רק יכול להבטיח לכם שלא תצטערו. בהצלחה. 
מעצבות פנים

מאמרים נוספים

עיצוב מסחרי

בכדי שתוכלו לבצע עיצוב מחדש של בית העסק שלכם או לעצב עסק אשר נפתח זה עתה, מעצבת הפנים עדי זילברברג תתכנן עבורכם את העיצוב המסחרי המתאים ביותר לתחום בו את עוסקים.

שיפוץ בתים

כאשר אנו מתכננים שיפוץ לבית, אנחנו מעוניינים לעשות זאת בצורה הטובה ביותר שתשרת את כל בני המשפחה בבית. אז איך עושים זאת נכון?

תכנון ועיצוב המשרד הפרטי

בעלי מקצועות חופשיים כגון עורכי דין ורואי חשבון, נמצאים במשרד הפרטי שלהם רוב שעות היום. חלקם אף מארחים לקוחות במהלך השבוע במשרד כחלק משגרת עבודה קבועה.

עיצוב בהתאמה אישית

לבית או למשרד, לעיתים אנחנו מוצאים את עצמנו בוחרים עיצוב מסוים מתוך ברירת מחדל. היום, עם שיטות העיצוב המתקדמות הקיימות בתחום עיצוב הפנים, ניתן להגיע לעיצוב בהתאמה אישית עבור כל אחד ואחד.
Call Now Button