כל מה שהבית צריך לעיצוב המושלם

עיצוב הבית הינו ההבדל בין מגורים בבית לבין חוויה והנאה מהמגורים. עיצוב הבית משתמש במרחב הקיים, בחפצים הקיימים ובאפשרויות הנתונות ויוצר מהם עולם אפשרויות חדש. עיצוב הבית הינה משימה שמצריכה עין מקצועית ולא מעט אומץ על מנת ליצור שינוי תוך כדי תנועה בתנאים הקיימים.

 מה בעצם עושה מעצב פנים 

רבים שואלים מה תפקידו המוגדר של מעצב הפנים? לדעת השואלים ישנו אדריכל ויש מהנדס האחראים בעצם לנראות של הבית. האדריכל משרטט תכניות המדמות את מראה הבית, את אותן תכניות הוא מעביר למהנדס הבודק באלו חומרים להשתמש ואלו יסודות יש לחפור על מנת  לממש בפועל את אותן תכניות. כמובן שללא אדריכל שישרטט את תכניות הבניין וללא מהנדס שיידע איך לממש אותן בפועל, לא ניתן יהיה לבנות את הבניין. 

 

 

 

תפקידו של האדריכל

אך להבדיל מעבודת מעצב הפנים, עבודתם של האדריכל והמהנדס הינה עבודה מתמטית טכנית ממש לחלוטין. הם מודעים לגובה הבניין, לגודל המבוקש של כל דירה ולמשקל אותם צריכים העמודים להכיל, אך אין להם כל אמירה אישית הנוגעת לטעמו של הדייר האמור להתגורר באותו בניין. כאן נכנס לתמונה מעצב הפנים. תפקידו של מעצב הפנים הוא לגרום לדייר המתגורר בדירה לשדרג את חווית המגורים בדירה ממקום המספק לו קורת גג, למקום בו מתבטא הטעם והסגנון האהוב עליו. לכל אדם יש טעם וסגנון משלו, לכל אדם יש את הדברים שעושים לו טוב וקרובים לליבו, כך הוא בכל דבר וכך הוא גם בנוגע לנראות הדירה בה הוא גר. מעצב הפנים עוזר לכל אדם לממש בפועל את רצונותיו ושאיפותיו ולגרום לכך שהדירה בה הוא גר תרחיב את דעתו בכל שהות שלו בתוכה. 

נדמה כי כל מה שהבית צריך לעיצוב המושלם הוא התאמה והבנה מרבית לרחשי ליבו וסגנונו של הדייר המתגורר באותו בית. בשביל להגיע לכך ישנו צורך באיש מקצוע מהשורה הראשונה הבקיא הן בסגנונות עיצוביים והן בקיא בהבנת הצרכים הייחודיים של כל לקוח. 

 

Call Now Button