בלוג

עיצוב מסחרי

בכדי שתוכלו לבצע עיצוב מחדש של בית העסק שלכם או לעצב עסק אשר נפתח זה עתה, מעצבת הפנים עדי זילברברג תתכנן עבורכם את העיצוב המסחרי המתאים ביותר לתחום בו את עוסקים.

שיפוץ בתים

כאשר אנו מתכננים שיפוץ לבית, אנחנו מעוניינים לעשות זאת בצורה הטובה ביותר שתשרת את כל בני המשפחה בבית. אז איך עושים זאת נכון?

תכנון ועיצוב המשרד הפרטי

בעלי מקצועות חופשיים כגון עורכי דין ורואי חשבון, נמצאים במשרד הפרטי שלהם רוב שעות היום. חלקם אף מארחים לקוחות במהלך השבוע במשרד כחלק משגרת עבודה קבועה.

עיצוב בהתאמה אישית

לבית או למשרד, לעיתים אנחנו מוצאים את עצמנו בוחרים עיצוב מסוים מתוך ברירת מחדל. היום, עם שיטות העיצוב המתקדמות הקיימות בתחום עיצוב הפנים, ניתן להגיע לעיצוב בהתאמה אישית עבור כל אחד ואחד.

הסגנון האקלקטי

לאיזה סגנון את/ה מתחבר/ת? זאת השאלה הראשונה שאני שואלת את קהל לקוחותיי על מנת להבין מה הם אוהבים.. ואז מגיעות התשובות: "סגנון כפרי", "קווים נקיים", "הרבה עץ", "סגנון שמשלב מודרני-רומנטי-כפרי".

השפעותיה של סביבה מעוצבת

אסתטיקה , יופי, הרמוניה- שלושה מושגים שאנו שומעים כאשר אנו מתייחסים לעיצוב ובפרט לעיצוב פנים. למה הם כל כך חשובים בעיצוב הבית,העסק, מה הם יוצרים? ובעיקר איך הם משפיעים עלינו, על נפשנו ותחושותינו...

יוצרים אוירה עם תאורה

סביבה של בית, עסק, מבנה ציבור או אפילו שטחים ציבוריים מתייחס לתאורה. תאורה מלאכותית או תאורה טבעית, תאורה חלשה או חזקה. האם באמת אנו מודעים להשפעה שיש לנדבך זה כחלק מעיצוב הסביבה?!

מהות הצבע בחיינו

האם אנו מודעים לכך שיש קשר בין השניים? בין התחושה לצבע? בין ההשפעה של בחירת הצבע על הרגשותינו ותחושותינו הפנימיות והכמוסות? האם אנו מספיק מבינים כיצד כל אלו מתבטאים בחיי היומיום?

מהפך בחודשיים ושבוע

"אנחנו רוצים לרענן קצת את הסלון".... זה המשפט הראשון שאמרו לי לקוחותיי בפגישתנו הראשונה. "אנחנו לא אוהבים שהספה עומדת עם הגב לדלת".. "היינו רוצים להסתיר את הכניסה לחדר עבודה"... גלגלי המוח מתחילים לעבוד...
עיצוב חנויות אוכל

תמיד חלמתם לפתוח עסק... רגע לפני

החלטתם לצאת לעצמאות, חלמתם לפתוח מסעדה, דוכן, חנות או להקים משרד בתוך קניון – בהצלחה!!! התחלתם לחפש מקום, מצאתם חנות או מתחם להשכרה, המקום מצא חן בעינכם, גם המחיר ואתם עומדים לחתום על החוזה.....

סיפור מהשטח- אריחים

שחרור מחשבתי מוביל אותנו לתעוזה, לאומץ, למקומות טובים ולהגשמת חלומות. אנחנו יכולים להיות שנים תקועים במקומות ומחשבות שאינם טובים עבורנו, אבל לעולם לא נעז לעשות את השינוי.

חשיבותם של אנשי המקצוע

בשלב כזה או אחר בחיינו אנו בונים/משפצים/משדרגים בית, עסק, משרד או כל חלל אחר . רק בסיום תקופת השיפוץ, מתחוור לנו, למעשה , כמה אנרגיות הושקעו בתהליך, בין אם בתיאום אנשי המקצוע: מי נכנס לפני מי, מי סיים את עבודתו ומי "הבריז".

תוכנית העמדה

תוכנית העמדה הינה אבן היסוד בעיצוב. תוכנית העמדה? מהי תוכנית העמדה? מי צריך אותה? למה היא כל כך חשובה בסט תוכניות העבודה? נתחיל מהתחלה.... החלטתם לשפץ את הבית, לקנות דירה או לבנות בית.
Call Now Button