איך בוחרים מעצבת פנים בצפון

עיצוב פנים הינו שירות שרבים מתעניינים בו. הצורך להתחדש ולשנות בוער בעצמות לאנשים רבים אך ליישם זאת לא תמיד קל. על מנת לשפר את נראות הבית ולעשות זאת בדרך מקצועית ניתן לפנות למעצבת פנים שתוכל לטפל בכל בקשה וליישמה בצורה הטובה ביותר. 

 מה עושה מעצבת פנים

עיצוב פנים הינו החלק המשלים של אדריכלות. בעוד שאדריכלות מתמקדת בשרטוט החדרים והקירות בבית, עיצוב פנים מתמקד במילוי אותם חלקים בחפצים וצבע. מעצב הפנים מקבל את הבית כפי שהוא ומתוך הקיים הוא יוצר שינויים שישדרגו את הנראות של הבית ויהפכו את חוויית המגורים לחוויה חיובית יותר. 

מעצבת פנים בצפון – איך זה עובד

מעצב הפנים מגיע לביתו של הלוקח והדבר הראשון שהוא עושה זה להתרשם מהבית. לראות כיצד הבית נראה, מה גודלם של החדרים, היכן כל חדר ממוקם ולמה הוא משמש. בה במידה, עבודתו של מעצב הפנים יכולה להיות בבית חדש שטרם אוכלס. מעצב הפנים יישב עם הדיירים האמורים להיכנס לגור בבית החדש, ישמע מהם על רצונותיהם והעדפותיהם ויממש אותם בפועל. השלב הבא יהיה שלב היישום בפועל. כאן ישנו הבדל בין עיצוב פנים של בית מאוכלס ומלא חפצים לבין בית חדש שטרם אוכלס. בבית חדש יבחר מעצב הפנים כיצד לצבוע את הקירות, היכן למקם כל רהיט, איזו תאורה לבחור וכמה חפצים כדאי לשים בכל חדר, בעוד שבבית קיים בו הוא מתבקש לשנות עיצוב, הוא ישתמש ברהיטים הקיימים, בתאורה הקיימת ולא פעם  גם בצבע הקיים ומתוך הקיים הוא יפעל ליצור סדר עיצובי שונה. כמובן שגם בבית קיים ניתן ליצור עיצוב פנים המתמקד בסדר עיצובי שונה לגמרי. ניתן להחליף רהיטים, לצבוע מחדש וליצור תאורה אחרת, אך אין זה מחויב המציאות.  

עבודתו של מעצב הפנים

עבודתו של המעצב הינה עבודה המשלבת המון ידע טכני עם מחשבה מקורית ויכולת ביצוע שינויים והתאמות תוך כדי תנועה. חשוב לוודא כי המענה המתקבל לשאלה איך בחורים מעצבת פנים בצפון הינו לשביעות רצונכם וכי מעצבת הפנים מבינה את דרישותיכם וצרכיכם.

עדי זילברברג מעצבת פנים בצפון מציעה את כל שירותי עיצוב פנים בצפון, בין לדירות חדשות ובין לדירות קיימות. מחפשים מעצבת בצפון? עדי זילברברג מעצבת בצפון הכתובת בשבילכם!

Call Now Button