אדריכלות פנים

מהי אדריכלות בכלל?

אדריכלות היא המילה העברית למילה הלטינית ארכיטקטורה. מקצוע הארכיטקטורה הוא מקצוע האדריכלות. לא ניתן בשום פנים ואופן לבנות כל סוג של מבנה ללא אדריכל. מקצוע האדריכלות “גלש” כבר למקצועות ולביטויים אחרים לגמרי כמו אדריכל או אדריכלית השלום או אדריכל ואדריכלית הנצחון ועוד ביטויים דומים. למה? כי אותם בעלי מקצוע – מאמן כדור רגל לדוגמה או גנרל בצבא או פוליטיקאי “הנדיסו” תהליך שלם והביאו אותו לשלמות חיובית ולסיומו המוחלט. 

כך גם האדריכלים האמיתיים. ממצב 0. ממצב של רעיון בראשינו וכסף בעובר ושב, הם מביאים את המציאות למצב של בית עומד. ולא רק עומד. הוא עומד לרוחינו ובתוכו כל מה שאנחנו צריכים בשביל לחיות בו בנוחות ולהרגיש “בבית”. 

במקצוע האדריכלות ישנם כמה ענפים והתמחויות כמו שיש כמעט בכל מקצוע – ישנה אדריכלות פנים, ניתן למצוא אדריכלות משרדים, אדריכלות פנטהואז או פנטהאוזים וגם אדריכלי יוקרה. אני חושב שבעצם כל אדריכל טוב יכול למלא את כל הקטגוריות אבל זה עניין של התמחות נסיון. אם אנחנו לקוחים לדוגמה את תחום אדריכלות פנים אז ניתן לציין שם אחד בולט והוא משרד עדי זילברברג מעצבת פנים. עדי למדה עיצוב פנים אך ניתן גם לומר שהיא או משרדה עוסק באדריכלות פנים. היא מקבלת תוכנית ממצב 0. כלומר חללים ריקים כל חדרי הבית, המלון או הדירה והיא ונסיונה בשיתוף עם צוות המשרד, צריכים ליצוק תוכן לאותו חלל.

 
אדריכלות פנים

שילוב מנצח של כלל המרכיבים

תוכן שיהיה שילוב מנצח בין כלל המרכיבים שיש לה ביד. חלל, חומרים, תקציב וחלומות. ומהם החומרים? רהיטים, תאורה, אומנות, מכשירי חשמל, שטיחים, צבעים ומה כל זה לייצור לכם בית חלומות. ניתן לומר שמשרד עדי זילברברג מעצבת פנים לא נופל ואולי עולה בחשיבותו מההתמחויות האחרות שהזכרנו בתחום האדריכלות. אם זאת אדריכלות משרדים, אדריכלות פנטהאוז וגם אדריכלי יוקרה. משרד עדי זילברברג מעצבת פנים לוקח כל חלל שהוא, אם זה משרד, פנטהאוז או בית יוקרה והופך אותו מקירות לבנים לבית. 

אם אתם לפי בניית בית או שהוא כבר בהליכי בנייה. פנו למקצוען או מקצוענית באדריכלות פנים. פנו למשרד עדי זיברברג מעצבת פנים וקבעו פגישה. אל תוותרו. זה מה שיהפוך את ביתכם לבית אמיתי. בהצלחה. 
 

מאמרים נוספים

עיצוב מסחרי

בכדי שתוכלו לבצע עיצוב מחדש של בית העסק שלכם או לעצב עסק אשר נפתח זה עתה, מעצבת הפנים עדי זילברברג תתכנן עבורכם את העיצוב המסחרי המתאים ביותר לתחום בו את עוסקים.

שיפוץ בתים

כאשר אנו מתכננים שיפוץ לבית, אנחנו מעוניינים לעשות זאת בצורה הטובה ביותר שתשרת את כל בני המשפחה בבית. אז איך עושים זאת נכון?

תכנון ועיצוב המשרד הפרטי

בעלי מקצועות חופשיים כגון עורכי דין ורואי חשבון, נמצאים במשרד הפרטי שלהם רוב שעות היום. חלקם אף מארחים לקוחות במהלך השבוע במשרד כחלק משגרת עבודה קבועה.

עיצוב בהתאמה אישית

לבית או למשרד, לעיתים אנחנו מוצאים את עצמנו בוחרים עיצוב מסוים מתוך ברירת מחדל. היום, עם שיטות העיצוב המתקדמות הקיימות בתחום עיצוב הפנים, ניתן להגיע לעיצוב בהתאמה אישית עבור כל אחד ואחד.
Call Now Button